loading...
ببر قرمز

دایی: نیروهای امنیتی وارد شوند در 2 سوت بعضی ها گناه های نوجوانی شان را هم می گویند!

علی قربانی بازدید : 12 سه شنبه 02 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس:دایی: نیروهای امنیتی وارد شوند در 2 سوت بعضی ها گناه های نوجوانی شان را هم می گویند! 
ورزش > لیگ برتر - علی دایی در برنامه 90 هم روی حرفش ایستاد و گفت موضوع محسن قهرمانی را ته خط آن پیش می رود و تمام آبرویش را هم پای این قصه می گذارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ علی دایی که مثل محسن قهرمانی مهمان تلفنی برنامه 90 در ماجرای داوری بازی پرسپولیس و سپاهان بود بعد از حرف های بخش ابتدایی محسن قهرمانی روی خط آمد و به گفته های این داور پاسخ گفت. او ابتدا از توجیه صحنه توسط قهرمانی شروع کرد و گفت:« مگر می شود قهرمانی صحنه را ندیده باشد؟خطایی که 7 یا 8 ثانیه طول کشیده است را حتما دیده است. داور کنار را هم که موقعیت قرار گیری اش در دوربین ها ببینید ، کاملا مشخص است که هر دوی این دوستان صحنه را دیده اند. این روی هر دو نفر به سمت صحنه است. مگر می شود آنها این خطای واضح را ندیده باشند؟» 
دایی البته دلیل دیگری هم برای نقد حرف های قهرمانی داشت. آن هم بحث کارت قرمز به میثم حسینی بود:«می گوید خطای اولیه و فن کمر را ندیده و فقط لگد میثم را دیده است. باز ببخشید اگر این طور باشد هم چطور میثم که با ساق پا زده بودرا مستحق اخراج دید ولی کف گرگی شجاع خلیل زاده را ندید؟ ببخشید محوطه دید انسان چقدر است؟ هر طوری ببینید مشخص است که چه اتفاقی افتاده است. چرا به شجاع خلیل زاده برای کف گرگی اش کارت نداد. آنی که هم فن کمر زده و کف گرگی و باید اخراج شود در زمین می ماند اما بازیکن من که کتک خورده است، اخراج می شود؟ بعد داور کنار چرا ندیده است؟ این داور که چشمش به صحنه است و دارد می بیند. دیگر عین آب خوردن همه می فهمند چه خبر است. »

شکايت باشگاه پرسپوليس از شجاع خليل زاده

علی قربانی بازدید : 10 سه شنبه 02 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس:پرسپوليس طرح شکايت از مدافع سپاهان را به جريان انداخت.

 

با توجه به اتفاقات بازي پرسپوليس و سپاهان و اظهارات شجاع خليلزاده در مورد اين بازي و پرسپوليس، مسئولان اين باشگاه اظهارات مدافع سپاهان را توهين و جوسازي خواندند و با توجه به تنشهاي به وجود آمده و آغاز اتفاقات ورزشگاه فولادشهر از درگيري او با ميثم حسيني، طرح شکايت از اين بازيکن را به جريان انداختند و به زودي از مدافع سپاهان شکايت ميکنند. 

به گزارش تسنيم، همچنين با توجه به ضرب و شتم هواداران پرسپوليس بعد از بازي با سپاهان، باشگاه پرسپوليس طرح شکايت از اين موضوع را نيز مورد بررسي قرار ميدهد.

رویانیان : بنای جلسه فدراسیون ماست‌مالی و ماله‌کشی نبود

علی قربانی بازدید : 14 سه شنبه 02 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: محمد رویانیان پس از جلسه در فدراسیون فوتبال برای ارائه مدارک باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: علیرغم تصورم جلسه خوبی در فدراسیون فوتبال برگزار شد و اراده افرادی که رؤسای فوتبال کشور هستند اراده رسیدگی به حق بود و به ما آرامش و فضا دادند تا مدارک و شواهد و مستندات خود را ارائه کنیم. با ما خیلی خوب برخورد شد و دیدم که پرونده‌ای تشکیل شده و در حال پیگیری موضوع هستند. ان‌شاءالله که نتیجه‌اش هم خوب باشد.

 

وی در مورد اینکه چرا تصور می‌کرد جلسه خوبی برگزار نشود، گفت:‌ زیرا زمانی که من داور یا فردی خطایی می‌کنیم، برخی می‌خواهند آن را ماست‌مالی کنند اما جلسه امروز رویکردش ماست‌مالی و ماله کشیدن نبود. من خوشم آمد چون پلیس بودم کمی هم پلیسی برخورد شد، علیپور می‌تواند پلیس خوبی شود. در جلسه امروز آیت‌اللهی، نبی، تاج، علیپور و حمیسی حضور داشتند.

دایی : جلسه خوبی در فدراسیون داشتیم / مدارک را ارائه کردیم

علی قربانی بازدید : 9 سه شنبه 02 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: علی دایی پس از حضور در جلسه با مسئولان فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: جلسه خوبی برگزار شد و ما مدارک را ارائه کردیم و فدراسیون در این زمینه تصمیم می‌گیرد. جلسه مثبتی بود.

 

وی ادامه داد: امیدوارم مشکلات در آینده حل شود و ما صحبت‌هایمان را مطرح کردیم.

گزارش تمرین امروز پرسپولیس

علی قربانی بازدید : 11 سه شنبه 02 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال شد.

در این تمرین ابتدا بازیکنان پرسپولیس بدن‌های خود را گرم کردند و سپس با حفظ توپ و پرسینگ به مرور کارهای تاکتیکی و دویدن‌های سرعتی پرداختند.

*علی دایی در تمرین امروز غایب بود. او همراه با رویانیان به فدراسیون فوتبال رفته بود.

 

*حدود ۳۰ هوادار در تمرین امروز حضور داشتند و نظاره‌گر عملکرد قرمزپوشان بودند.

پولادی : پس از ۷ ماه کفش پایم می‌کنم

علی قربانی بازدید : 7 سه شنبه 02 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: مهرداد پولادی در خصوص مصدومیتش عنوان کرد: با تلاش پزشکان بالاخره آن آسیب‌دیدگی را پشت سر گذاشتم و حالا پایم کاملا بهبود یافته است و پزشک جراحم اجازه داد که از روز چهارشنبه تمرینات خودم را شروع کنم. البته اینکه از چهارشنبه استارت بزنم یا بعد از بازی با فجرسپاسی، با توجه به هماهنگی با کادر پزشکی و کادر فنی، مشخص می‌شود اما مهم این است که دوباره تمرینات خودم را شروع می‌کنم.

 

وی ادامه داد: امروز قصد دارم بعد از هفت ماه کفش بپوشم. باید از مهندسین شرکت آرنگ تشکر کنم که با بررسی و دقت بسیار، یک وسیله مخصوص ساخته‌اند که هم کفی است و هم قسمتی دارد که از پشت پایم محافظت می‌کند. نمونه‌ای که آنها ساختند نسبت به نمونه‌ای که از آلمان برایم فرستادند، خیلی بهتر است و کاملا قالب پایم است و فکر می‌کنم با این وسیله و با تلاش پزشکان، دوران مصدومیتم دیگر تمام شده است.

دایی و رویانیان به فدراسیون فوتبال رفتند

علی قربانی بازدید : 11 سه شنبه 02 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: در راستای اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان و مدارکی که علی دایی و باشگاه پرسپولیس علیه محسن قهرمانی جمع‌آوری کردند بعد از ظهر امروز رویانیان و دایی به فدراسیون فوتبال رفتند تا جلسه‌ای را با علی کفاشیان برگزار کنند.

 

گفتنی است دایی به همین دلیل در تمرین امروز غایب بود.

شیرینی : بدون آب سرمان را در اصفهان بریدند !

علی قربانی بازدید : 7 سه شنبه 02 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: سعید شیرینی قبل از تمرین امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مورد صحبت‌های مهربان مبنی بر اینکه اعلام کرده پرسپولیسی‌ها قصد دارند باخت خود را با برخی مسائل توجیه کنند باید اعلام کنم من کاری به این حرف‌ها و صحبت‌ها ندارم، دفعه قبل در اصفهان سر ما را با آب بریدند اما این بار بدون آب سرمان را بریدند.

 

وی افزود: نمی‌خواهم به ریز مسائل بپردازم اما نمی‌دانم این مسائل و حرف و حدیث‌ها از کجا نشأت می‌گیرد. البته شک و شبهاتی در بازی‌ها به وجود آمده و به نظرم باید تیم‌های میزبان دقت لازم را در این خصوص داشته باشند و نباید فقط به یک نفر و یک شخص بپردازند.

دایی : امیدوارم حمله به قهرمانی و خانواده‌اش صحت نداشته باشد

علی قربانی بازدید : 12 دوشنبه 01 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: علی دایی  درباره اظهارنظر محسن قهرمانی مبنی بر اینکه شایعه حمله به وی طی دو روز گذشته صحت نداشته، اما شب گذشته در یکی از خیابان‌های مشهد یک موتور سوار به وی و خانواده‌اش حمله کرد، گفت: امیدوارم این خبرها صحت نداشته باشد.

 

وی تصریح کرد: حریم شخصی افراد قابل احترام است و این کارهای ناپسند به طور طبیعی هرگز مورد تائید ما و هیچ یک از اهالی فوتبال کشور نیست. ما از قضاوت ایشان متضرر شدیم و به جای اینکه بازیکن سپاهان اخراج شود، تیم ما ۱۰ نفره شد و به ضرر ما پنالتی اعلام شد. بنده نیز حرف‌هایی زدم و سر حرف‌هایم هستم اما این کارها درست نیست. نباید به حریم شخصی افراد و خانواده‌شان اهانت شود. امیدوارم این موضوع صحت نداشته باشد.

رویانیان : توهین به خانواده قهرمانی را مثل اهانت به خانواده خودم می‌دانم

علی قربانی بازدید : 12 دوشنبه 01 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: به گزارش خبرگزاری پرسپولیس اف سی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان افزود: در خبرها خواندم که آقای محسن قهرمانی عنوان کرده‌اند که مورد سوء قصد قرار گرفته و یک موتور سوار به ایشان و خانواده‌اش حمله کرده است. در صورتی که چنین موضوعی صحت داشته باشد، قویا آن را محکوم می‌کنیم و معتقدیم که حریم شخصی افراد تحت هر شرایطی باید حفظ شود.

 

وی افزود: خانواده قهرمانی را مثل خانواده خودم می‌دانم و اهانت به خانواده ایشان را اهانت به خانواده خودم می‌دانم و باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس این موضوع را شدیدا و قویا محکوم کرده و ما معتقدیم که حریم شخصی افراد باید حفظ شود.

تعداد صفحات : 15

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  نظرسنجی
  به نظر شما پرسپولیس در آخر فصل چه رتبه ای کسب خواهد کرد؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 148
 • کل نظرات : 6
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 44
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 24
 • باردید دیروز : 8
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 24
 • بازدید ماه : 48
 • بازدید سال : 350
 • بازدید کلی : 2,202
 • کدهای اختصاصی
  ---------------------------------------

  لینک دوستان