loading...

ببر قرمز

رویانیان : همه باید از استقلال حمایت کنند

علی قربانی بازدید : 10 چهارشنبه 10 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: محمد رویانیان در مورد دیدار امروز استقلال در مرحله برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: تیم فوتبال استقلال امروز نماینده ایران است و همه نگاه‌ها به این بازی، نگاه ملی خواهد بود. به طور حتم هواداران پرسپولیس نیز دوست دارند که نماینده ایران به فینال جام قهرمانان آسیا صعود کند و همچون بازی با بوریرام تایلند حمایت خود را از نماینده کشورمان دریغ نخواهند کرد.

 

وی افزود: امروز رنگ‌ها معنی ندارد و نام ایران مطرح است و امیدواریم نماینده ایران بتواند به شایستگی، به حق خود دست یافته و به فینال بازی‌های آسیایی صعود کند.

محرمی : چند روز دیگر مرخص می‌شوم

علی قربانی بازدید : 11 چهارشنبه 10 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: مجتبی محرمی که در بیمارستان بستری شده است، افزود: به دلیل همان بیماری قبلی که مربوط به مشکل ریوی بوده، چند روزی است که در بیمارستان بستری شده‌ام به خاطر اینکه مزاحم وقت اهالی جامعه فوتبال نشوم، موضوع بستری شدن در بیمارستان را به رسانه‌ها نگفتم. از طرفی شرایط بیمارستان به گونه‌ای است که ملاقات‌های متعدد موجب مزاحمت برای دیگر بیماران می‌شود و پزشکان نیز اجازه ملاقات نمی‌‌دهند. خوشبختانه بر اساس معاینه و درمان پزشکان از وضعیت بهتری برخوردارم و چند روز دیگر مرخص خواهم شد.

 

وی ضمن تشکر از همه اهالی فوتبال و رسانه‌ها، افزود: از اینکه پیگیر وضعیت بنده بودند بی‌نهایت ممنونم و نمی‌خواهم برای دیگر بیماران دردسر درست کنم. ان‌شاءالله پس از ترخیص در خدمت رسانه‌ها خواهم بود.

رویانیان : دایی بزرگوارانه ۳۰۰ میلیون تومان را پس فرستاد

علی قربانی بازدید : 10 سه شنبه 09 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: محمد رویانیان در مورد اعلام خبری مبنی بر حکم کمیته استیناف درباره تقلیل مطالبات دایی به ۱۷۰ میلیون تومان، گفت : زمانی که آقای دایی سرمربی پرافتخار پرسپولیس برای قبول سرمربی گری تیم وارد مذاکره شدم ابتدا ۳۰۰ میلیون تومان پول نقد برای ایشان فرستادم تا حسن نیت خود را نشان داده باشم.  هرگز از خاطرم نمی رود که همان زمان آقای دایی بزرگوارانه  و برای نشان دادن عشق خود به پرسپولیس وحسن نیت خودشان آن پول را برگرداند و اعلام کرد عجله ای برای دریافت مطالبات به حق خود ندارد و نمی خواهد موضوع مذاکرات خود با پرسپولیس را با مطالبات قبلی اش دخالت داده و از طرفی حالا که احتمال دارد سرمربی گری پرسپولیس را بپذیرد نمی خواهد از این فرصت این چنین استفاده نماید.آن اقدام نیک و پسندیده علی دایی را فراموش نمی کنم.

شماره 8 محبوب و تکرار نشدنی پرسپولیس در بیمارستان بستری شد

علی قربانی بازدید : 9 یکشنبه 07 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس:بیمارستان میمنت، بخش 2، اتاق 213. روی یکی از دو تخت این اتاق یکی از محبوبترین ستارههای فوتبال ایران در دهه 1360 شمسی خوابیده است. دو روز پیش در سکوت خبری بستری شد تا دوره درمانش را بگذارند.مجتبی محرمی با مشکلات قدیمی درگیر است و این بار خودش آمده تا درمان شود. از در ورودی بیمارستان که عبور کردیم و سراغ مجتبی محرمی را گرفتیم.... نگهبان لبخند آشنایی زد و گفت: «دیشب حالش خیلی بد شده بود. اما خدا رو شکر بهتر شدهتمام پرسنل بیمارستان میمنت نگران او هستند و بیرون از بیمارستان حتی کسی نمیداند او بستری شده.


عالیشاه سربازی نرفتم و دانشجو باشگاه پرسپولیس هستم

علی قربانی بازدید : 7 یکشنبه 07 مهر 1392 نظرات (0)

 پرسپولیس: چند تن از سرخپوشانی که مشمول هستند و باید به سربازی بروند قرار است با دستور رویانیان به دانشگاه علمی، کاربردی پرسپولیس بروند تا با دریافت برگه اشتغال به تحصیل بتوانند در تهران بمانند و برای پرسپولیس به میدان بروند.
در حال حاضر شایعه ای شده مبنی بر انتقال امید عالیشاه به تیم تراکتورسازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مشکلی ندارم که بخواهم به تراکتورسازی منتقل شوم درست است که سربازی نرفتم اما درحال حاضر دانشجو هستم و در دانشگاه پرسپولیس ثبت نام کرده ام تا از چند روز دیگر کلاسهایم را شروع کنم.
هافبک مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس افزود: خدا کند به خاطر پرسپولیسی بودنم از استادان دانشگاه نمره بگیرم و هوایم را داشته باشند و زودتر مدرک بگیرم. 
عالیشاه ادامه داد: نمی دانم چرا حاشیه درست می کنند اگر قرار بود اتفاق خاصی بیافتد دایی با من صحبت کرده و این موضوع را اعلام می کرد با این حال از چند روز دیگر رسماً دانشجو می شوم و دیگر این حواشی خاتمه می یابد.

رویانیان و دایی پیگیر پشت پرده قضاوت جنجالی محسن قهرمانی

علی قربانی بازدید : 12 یکشنبه 07 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: محمد رویانیان و علی دایی به دنبال کشف ماجرای قضاوت پر حرف و حدیث محسن قهرمانی در دیدار راه‌آهن و مس در فصول گذشته هستند، در آن بازی محسن قهرمانی یک پنالتی برای مس گرفت در حالیکه هیچ برخوردی بین مهاجم راه آهن و مدافع راه آهن پیش نیامد. همچنین گل رضا نورمحمدی مدافع راه آهن در  دقیقه ۹۲ که سالم بود داور بی‌مورد آن را مردود اعلام کرد. آن داوری یکی از جنجالی‌ترین قضاوت‌های لیگ برتر بود که محمود یاوری سرمربی راه‌آهن پس از این بازی بارها علیه داور مصاحبه کرد. در آن مسابقه مس کرمان برای کسب سهمیه آسیایی باید پیروز می‌شد که در نهایت این اتفاق افتاد. اما محسن قهرمانی که نمی‌دانست در مورد پنالتی گرفته شده برای مس و گل مردود راه‌آهن چه بگوید به همین دلیل صحبت‌های ضد و نقیضی را در رسانه‌ها مطرح کرد و اکنون دایی و رویانیان به دنبال پشت پرده قضاوت آن بازی هستند.

 

برنامه تمرین پرسپولیس تا دیدار مقابل صبای قم مشخص شد

علی قربانی بازدید : 9 یکشنبه 07 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دو نوبت صبح و عصر به تمرین پرداخت.

برنامه تمرین پرسپولیس تا روز جمعه برای دیدار مقابل صبای قم در هفته دوازدهم لیگ برتر مشخص شد.

 

طبق این برنامه پرسپولیس فردا ساعت ۱۰ تمرین می‌کند و تمرین روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه سرخپوشان نیز در ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.

خانزاده: مدیون دایی هستم، او مرا به لیگ برتر آورد تا به تیم ملی برسم

علی قربانی بازدید : 15 یکشنبه 07 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: محمدرضا خانزاده  افزود: من باید تلاش خودم را بکنم و این کار را انجام می‌دهم، بقیه‌اش دست خدا است. من کار خودم را می‌کنم و خدا برای من بد نخواسته است. سال قبل هم خوب شروع نشد اما در ادامه و در حساس‌ترین بازی‌ها، به تیم ملی راه پیدا کردم. آینده را هیچکس ندیده است و من امیدوارانه تمریناتم را دنبال می‌کنم.

 

وی ادامه داد: من زندگی ورزشی و موفقیت‌های خودم را مدیون آقای دایی هستم. این را فراموش نمی‌کنم. او در حساس‌ترین زمان به من اعتماد کرد. قبل از اینکه او در راه آهن به من شانس بازی بدهد، حتی آماده‌تر بودم اما به من میدان ندادند. علی آقا من را به لیگ برتر آورد و از آنجا به پرسپولیس آمدم و بعد به تیم ملی راه پیدا کردم. شاگردی من برای دایی، افتخار است.

دوره چهار هفته‌ای بدنسازی برای پولادی

علی قربانی بازدید : 10 یکشنبه 07 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: کادر پزشکی سرخپوشان در پایان بازی روز پنجشنبه برابر فجر و بازی دوستانه روز جمعه، شرایط بازیکنان را مطلوب در سلامت ارزیابی کرد.

بنابر اعلام کادر پزشکی، مهرداد پولادی تنها بازیکنی است که زیر نظر ویژه کادر پزشکی قرار دارد و هر روز بر فشار تمرینات او افزوده می‌شود تا آمادگی کامل برای تمرینات بدنسازی را پیدا کند.

 

محمدرضا مولایی، بدنساز تیم هم درباره زمان آماده شدن این بازیکن گفت: همراه کار پزشکی شرایط پولادی را کاملا زیر نظر داریم. از زمانی که وی آماده تمرین با فشار صد در صد شود، یک دوره آماده سازی چهار هفته‌ای را برای او آغاز خواهیم کرد.

۱۱ گل حاصل ۷ دیدار از هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال

علی قربانی بازدید : 10 یکشنبه 07 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: هفته یازدهم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای فوتبال (جام خلیج فارس) با انجام ۷ بازی در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار شد. نتایج دیدارهای انجام شده به شرح زیر بدست آمد:

پرسپولیس ۱ – فجر سپاسی صفر

مس کرمان ۱ – گسترش فولاد ۲

ذوب آهن صفر – سپاهان ۱

 

تراکتورسازی ۱ – نفت تهران صفر

تعداد صفحات : 15

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  نظرسنجی
  به نظر شما پرسپولیس در آخر فصل چه رتبه ای کسب خواهد کرد؟

  آمار سایت
 • کل مطالب : 148
 • کل نظرات : 6
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 44
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 35
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 53
 • بازدید ماه : 137
 • بازدید سال : 373
 • بازدید کلی : 1,679
 • کدهای اختصاصی
  ---------------------------------------

  لینک دوستان