loading...
ببر قرمز

پولادی : تمرینات ویژه خود را زیر نظر بدنساز آغاز کرده‌ام

علی قربانی بازدید : 17 پنجشنبه 25 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: مهرداد پولادی ابتدا در خصوص بازی با تایلند اظهار داشت: خوشبختانه تمرینات خوب و منسجمی را طبق نظر کی‌روش علی‌رغم اینکه چند اردوی خوب را از دست داده‌ایم، دنبال کردیم و به نظرم بچه‌ها آمادگی لازم را برای رویارویی با یک تیم سرعتی و بسیار دفاعی آماده کردند. وی افزود: قطعاً تایلند در ایران به دنبال یک امتیاز است و می‌بینید که قبل از دیدار با ما بازی‌های تدارکاتی خوبی را انجام داده اما ما هم سه امتیاز این بازی را می‌خواهیم چون برای صعود به جام ملت‌های آسیا این امتیاز مهم است. بالاخره ما هیچ تیمی را نباید دست‌کم بگیریم و قطعاً تیم‌ها مقابل ایران که به جام جهانی رفته است انگیزه خاص خودشان را دارند.

 

پولادی در مورد تمرینات خودش نیز گفت:‌ خوشبختانه با نظر کادر پزشکی و بدنساز تیم ملی برنامه‌ای تمرینی ویژه‌ای را آغاز کرده‌ام و آماده‌ام که به هر طریقی شده به شرایط آرمانی برسم. عجله نمی‌کنم اما طبق برنامه‌های بدنساز تیم رو به جلو حرکت می‌کنم تا ان‌شاءلله به آمادگی صد درصد برسم.

خلعتبری : از بازی با داماش گلزنی می‌کنم

علی قربانی بازدید : 21 پنجشنبه 25 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: محمدرضا خلعتبری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: در آمادگی به سر می‌برم و مشکل آسیب‌دیدگی ندارم. در تمرینات هم شرکت داشتم و همه منتظر بازی با تایلند هستیم تا با کسب یک پیروزی خوب، شرایط خوبی برای صعود به جام ملت‌های پیدا کنیم.

وی ادامه داد: در این بازی به چیزی غیر از پیروزی فکر نمی‌کنیم ولی نه اینکه تایلند حریف ضعیفی باشد. آن ذهنیت گذشته را باید کنار بگذاریم. آنها پیشرفت خیلی خوبی داشته‌اند. می‌بینیم که باشگاه‌هایشان تا جمع هشت تیم برتر آسیا بالا آمدند. این تیم تایلند پنج گل به چین زده است و بحرین را هم یک بر صفر برده‌اند. آنها را دست کم نمی‌گیریم ولی در تهران حتما پیروز می‌شویم.

 

بازیکن تند و تیز تیم ملی کشورمان پیرامون حضور بازیکنان مقیم خارج از کشور در تیم ملی گفت: قبل از هر چیز مسلم است که درباره حضور بازیکنان سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری می‌کند.

نیلسون : از پارسال خیلی بهتر هستیم / درگیری مایلی‌کهن و دایی طبیعی است

علی قربانی بازدید : 18 چهارشنبه 17 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: نیلسون کوریا در گفت‌وگویی در خصوص بازی با صبا اظهار داشت: به نظر من در طول بازی مقابل صبا بسیار خوب و باقدرت حریف را در زمین خود نگه داشتیم و فقط روی یک ضدحمله و یک ارسال دروازه ما باز شد.

وی افزود: گلی که خوردم باور کنید اصلا ندیدم که توپ از کجا و چطور وارد دروازه شد. بعدا فیلمی را دیدم و متوجه گل خوردن شدم.نیلسون ادامه داد: به نظرم ما نسبت به فصل قبل در همین موقع یعنی هفته سیزدهم در حال حاضر وضعیت خیلی بهتری داریم و من مطمئن هستم از دو جام یکی از آنها مال ماست البته باید این را بدانیم که در امتیاز‌های خارج از خانه و به دست آوردن آن به صورت راحت باید بیشتر دقت کنیم که من مطمئنم این اتفاق می‌افتد.

 

 

دایی : در هیاهوی قهرمانی غرق شده‌اند / حکم صادره را قبول ندارم

علی قربانی بازدید : 18 چهارشنبه 17 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: علی دایی در گفت‌وگویی، در خصوص حکم ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال اظهار داشت: اصلا این حکم را قبول ندارم البته هنوز رای صادر نشده و باید منتظر رای نهایی باشیم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد و آن وقت از همه چیز مطمئن شویم.

وی افزود: من باز هم تکرار می‌کنم هنوز فقط حرف زده اند و رایی صادر نشده است اما از دوستان خواهش می‌کنم که هیچ کس را نترسانند، من قبلا نیز این خواهش را کرده بودم، اجازه بدهند همه بیایند حرفهایشان را بزنند.

رویانیان : آقای علیپور! چرا نمی‌گذارید همه شفاف حرف بزنند؟

علی قربانی بازدید : 19 چهارشنبه 17 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: محمد رویانیان در گفت‌وگویی، ابتدا ضمن اعتراض به رأی صادره درباره مولایی و حاتم که آنها نیز به همراه داوران بازی پرسپولیس و سپاهان تعلیق شده‌اند، اظهار داشت: آقای علیپور ما باید فضایی ایجاد کنیم که هر فردی هرچه می‌داند با راستگویی و شفاف‌سازی برای فوتبال پاک آن را به زبان بیاورد.

وی افزود: سؤال ما اینجاست، شما می‌گویید رأی در خصوص حاتم و علیپور ربطی به پرسپولیس ندارد و متعلق به فصل گذشته است پس چرا این رأی را امسال و مصادف با پرونده پرسپولیس و سپاهان اعلام کردید. ما به شدت به تعلیق این دو نفر که شفاف حرف‌هایشان را زدند اعتراض داریم.

قهرمانی و کمک‌داور دوم بازی سپاهان و پرسپولیس از همه فعالیت‌های فوتبالی محروم شدند

علی قربانی بازدید : 14 چهارشنبه 17 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: آخرین جلسه رسیدگی به پرونده بازی پرسپولیس و سپاهان در ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال برگزار شد که در پایان علیپور دبیر این ستاد در جمع خبرنگاران از محرومیت داور و کمک‌داور دوم بازی سپاهان و پرسپولیس خبر داد.

وی گفت: محسن قهرمانی داور وسط، کرمانشاهی، کمک داور دوم و ایلدروم از تیم داوری بازی سپاهان به غیر از کمک داور اول تا اطلاع ثانوی از کلیه فعالیت‌های داوری در فوتبال محروم شدند.وی ادامه داد: محمدرضا مولایی و حاتم از پرسپولیس و منوچهر بادیه از باشگاه نفتون هم از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم شدند، دلیل عمده محرومیت این افراد به دلیل اینکه مسائل را صادقانه بیان نکردند، بوده است.

استقبال ۱۰۰۰ نفری از قرمز‌پوشان با دلار‌های تقلبی

علی قربانی بازدید : 11 جمعه 12 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل شلوغ بودن مسیر تهران _ قم ساعت ۱۹ و ۴۰دقیقه با یک دستگاه اتوبوس به قم رسید و به هتل پارسیا محل اقامت خود رفت اما این موضوع در شرایطی بود که پرسپولیسی‌ها مقابل هتل پارسیا با دیدن حدود ۱۰۰۰ هوادار مشتاق این تیم که یکپارچه دایی و بازیکنان را تشویق می‌کردند غافلگیر شدند.

به همین دلیل حدود ۲۵ دقیقه طول کشید تا پرسپولیسی‌ها به داخل هتل پارسیا رفتند اما نکته جالب این بود که تعدادی از هواداران دلار‌های تقلبی را بر سر هواداران پرسپولیس می‌ریختند و همین موضوع باعث تعجب همگان شده بود.

دردسر علی دایی برای ورود به هتل نیز در نوع خود جالب بود که بالاخره با کمک ماموران امنیتی قم و حراست هتل پارسیا او با درد‌سر فراوان وارد هتل شد.

تغییرات دایی در ترکیب اصلی / قرمز‌پوشان با ۲۰ بازیکن به قم رفتند

علی قربانی بازدید : 14 جمعه 12 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار مقابل صبا از ساعت ۱۶:۴۵ امروز در ورزشگاه درفشی‌فر به مدت ۴۵ دقیقه برگزار شد. در این تمرین بازیکنان پرسپولیس آخرین تاکتیک ها قبل از بازی با صبا را مرور کردند.

*در تمرین امروز دایی بارها به ترکیب اصلی خود نسبت به بازی قبلی دست زد و با جابه‌جا کردن بازیکنان افراد جدیدی را برای حضور در دیدار مقابل صبا آماده کرد.

رضا حقیقی که در بازی قبلی نیمکت‌نشین بود امروز در ترکیب اصلی تیم دایی تمرین کرد. گفته می‌شود این بازیکن جزء ۱۱ بازیکن اصلی دیدار فردا مقابل صبا است.

آخرین مذاکرات پرسپولیسی‌ها با میلانی‌ها برای انجام بازی دوستانه

علی قربانی بازدید : 16 جمعه 12 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: پس از ناراحتی مهدی مهدوی کیا برای برگزاری بازی خداحافظی‌اش توسط باشگاه پرسپولیس که در چند وقت اخیر به امروز و فردا کشیده می‌شود، مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفتند با موافقت محمد رویانیان به هر طریقی که شده ستاره‌های آ.ث میلان را به تهران دعوت کنند.

توافقات بین طرفین انجام شده، اما با توجه به اینکه میلانی‌ها تاریخی را به باشگاه پرسپولیس در اواخر آبان‌ماه اعلام کرده‌اند این تاریخ مصادف با ایام ماه محرم می‌شود به همین دلیل با توجه به صحبت‌های انجام شده بین طرفین قرار شده تا تاریخ حضور ستارگان میلان در ایران تغییر کند.

با توجه به سیاست‌های باشگاه پرسپولیس و تمایل میلانی‌ها برای حضور در ایران حضور این تیم تقریبا در ایران قطعی است اما پرسپولیسی‌ها منتظر هستند تا آنها زمان جدیدی را برای حضور در ایران اعلام کنند و مقدمات حضور میلانی‌ها در ایران را فراهم کنند.

 

تلاش پرسپولیسی ها برای به دست آوردن عابدزاده

علی قربانی بازدید : 18 چهارشنبه 10 مهر 1392 نظرات (0)

پرسپولیس: ظاهراً باید بازی ستارگان پرسپولیس با ستارگان میلان را جدی قلمداد کنیم و منتظر باشیم و ببینیم از بین نفرات صاحب نام و ستاره سرخ، نان چه نفراتی مقابل نام های پرآوازه ستارگان میلان قرار خواهد گرفت.
رویانیان این روزها تیمی را مأمور کرده تا فهرستی از پیشکسوتان برجسته سرخ در اختیارش قرار دهند تا او بتواند برای جدال با ستارگان میلان از آنها دعوت به عمل آورد براساس این گزارش و به نقل از منابع غیر رسمی سرخ ها در بخش دروازه هیچ گزینه ای را جز احمدرضا عابدزاده پیشنهاد نداده اند و معتقدند که این دروازه بان اسطوره ای باشگاه اولین گزینه ای است که باید مقدمات حضورش در بازی برابر میلان فراهم شود اما به نظر می رسد دلخوری احمدرضا از اتفاقات حاکم بر فوتبال کشور مانع از قبول این پیشنهاد از سوی عابدزاده شود و به همین دلیل پرسپولیسی ها از همین حالا تلاش خود را برای متقاعد کردن احمدرضا شروع کرده اند.

 

تعداد صفحات : 15

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  نظرسنجی
  به نظر شما پرسپولیس در آخر فصل چه رتبه ای کسب خواهد کرد؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 148
 • کل نظرات : 6
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 44
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 4
 • باردید دیروز : 8
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 4
 • بازدید ماه : 28
 • بازدید سال : 330
 • بازدید کلی : 2,182
 • کدهای اختصاصی
  ---------------------------------------

  لینک دوستان