loading...
ببر قرمز

خلعتبری محور حواشی تمرینات امروز سرخ پوشان

علی قربانی بازدید : 32 پنجشنبه 07 شهریور 1392 نظرات (0)

 

 

mohammadreza khalatbari4 خلعتبري محور حواشي تمرينات امروز سرخ پوشانپرسپولیس: «محمدرضا خلعتبری» همچنان عنوان مهم ترین حاشیه تمرینات سرخ پوشان را به خود اختصاص داده است.

همچنین خبرها حاکی از آن است باشگاه عجمان امارات عربی متحده برای پرداخت مانده بدهی انتقال این بازیکن به باشگاه پرسپولیس تهران مهلت چهار ماه به مسوولان این باشگاه داده است.

باشگاه پرسپولیس برای انتقال محمدرضا خلعتبری ۳۰۰ هزار دلار به باشگاه عجمان بدهکار است و این باشگاه اماراتی برای پرداخت این مبلغ چهار ماه به پرسپولیس فرصت داده است.

 

** کریم باقری دستیار علی دایی در تیم پرسپولیس به علت سفر به آمریکا برای تمدید ویزای اقامتش در تمرین امروز این تیم حضور نداشت و دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان را از دست داد.

خلعتبری : از شنبه در تمرینات پرسپولیس، شرکت خواهم کرد

علی قربانی بازدید : 22 سه شنبه 05 شهریور 1392 نظرات (0)

 

 

mohammadreza khalatbari2 خلعتبری : از شنبه در تمرینات پرسپولیس، شرکت خواهم کردپرسپولیس: خلعتبری به گفته خودش از روز شنبه با پرسپولیسی ها تمرین خواهد کرد.

محمد رضا خلعتبری در صفحه رسمی اش در فیس بوک متن کوتاهی را نوشته است.او که در آستانه پرسپولیسی شدن قرار دارد و تقریبا کار انتقالش به این باشگاه هم تمام شده است به گفته خودش از روز شنبه در تمرینات این تیم حاضر می شود:«از شنبه سر تمرینات حاضر می شوم.باید برای دربی آماده باشم.»

خلعتبری در ادامه نوشته است:«امیدوارم این خوبی حاج حسین عزیز را با بازی در تیم محبوب خودم پرسپولیس نشان دهم.و خبر دیگر اینکه ۱۰۰درصد در دربی پایتخت که در همین ماه برگزار خواهد شد حضور خواهم داشت.من به حمایت تک تک دوستان عزیزم نیاز دارم.»

آخرین خبر از انتقال این بازیکن این است که سرخپوشان ۵۰۰ هزار دلار را به حساب باشگاه عجمان واریز کرده اند و قرار است در یکی دو روز آینده بقیه این پول را که هدایتی پرداخت آن را متقبل شده به حسابت اماراتی ها بریزند.

 

 

پروین : آقای فردوسی پور، از کجا می دانی هدایتی کار خیر نکرده است؟!

علی قربانی بازدید : 16 سه شنبه 05 شهریور 1392 نظرات (0)
  
 

ali%20Parvin پروین : آقای فردوسی پور، از کجا می دانی هدایتی کار خیر نکرده است؟!پرسپولیس: عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: از فردوسی‌پور گلایه دارم چون این آقا هرچه می‌خواهد می‌گوید اما من از او می‌پرسم تو از کجا می‌دانی هدایتی مدرسه و مسجد نساخته و دست محرومان را نگرفته؟

علی پروین اظهار داشت: من یک‌بار حرف‌های خودم را زدم و دیگر دوست نداشتم درباره ماجرای خلعتبری، پرسپولیس و عجمان حرف بزنم، اما دیدم در حق این بنده خدا، هدایتی ظلم می‌شود.

 

وی افزود: آقایان؛ این وسط به من چیزی نمی‌رسد، اما حمایت نکردن از حق نامردی است. من این را می‌گویم همه این را بدانند، حسین هدایتی به درخواست پیشکسوتان، مو سفیدان و اهالی فن فوتبال باشگاه پرسپولیس نه نگفت و مردانگی کرد و با هزار زور پول خلعتبری را داده اما حالا جالب است پول داده، کتک هم باید بخورد؟

رویانیان : چرا در مورد بازیکنان ۲ میلیاردی حرفی نزدید؟!

علی قربانی بازدید : 14 سه شنبه 05 شهریور 1392 نظرات (0)
 
 

mohammad%20rouyanian9 رویانیان : چرا در مورد بازیکنان ۲ میلیاردی حرفی نزدید؟!پرسپولیس: محمد رویانیان ابتدا در خصوص واکنش‌ها پس از پرداخت پول محمدرضا خلعتبری توسط حسین هدایتی گفت: این موضوع کاملا مشخص است، برخی‌ها ترس دارند تا خلعتبری به پرسپولیس بیاید و قطعا آب را گل‌آلود خواهند کرد اما خدا را شکر که دستشان به جایی نرسید و ما میزبان یکی از بهترین مهاجمان ایران و آسیا در کنار سایر بازیکنان خوب و با تعصب‌مان هستیم.

وی افزود: آقای عزیزی که به عنوان کارشناس اطلاعات غلط را تحویل مردم می‌دهید؛ اطلاعات شب گذشته شما در برنامه ۹۰ کاملا اشتباه بود. فقط این را می‌گویم که نگذارید درباره اتحادیه فوتبال حرف هایی بزنم و دهانم باز شود.

رویانیان تاکید کرد: چرا وقتی که یک میلیارد و  ۷۰۰ یا دو میلیارد دادند تا یک بازیکن در ایران بازی کند اینقدر تحقیق نکردند و حساس نشدند و الان یادشان افتاده که این موضوع را پیگیری کنند. کسی لازم نیست نگران ساختن مدرسه و مسجد توسط هدایتی باشد زیرا او کار خودش را بلند است.

مصدومیت اجازه دهد صد در صد در برابر استقلال بازی خواهم کرد

علی قربانی بازدید : 26 سه شنبه 05 شهریور 1392 نظرات (0)

 

 

پرسپولیس: پس از اینکه حسین هدایتی وارد ماجرای خلعتبری شد و حدود 70 درصد رضایتنامه ی خلعتبری را پرداخت کرد کار انتقال این بازیکن تقریبا نهایی شده است و به زودی وی را در تمرینات پرسپولیس خواهیم داد.
خلعتبری در این مورد می گوید: کمی مصدومیت دارم اما به زودی خوب می شوم. از دو سه روز دیگر در تمرینات پرسپولیس شرکت خواهم کرد.
وی هم چنین در خصوص دیدار با استقلال نیز گفت: سعی می کنم مصدومیتم را برطرف کنم و به زودی به مسابقات برسم. مصدومیت اجازه دهد صد در صد در برابر استقلال بازی خواهم کرد
در آخر خلعتبری با تشکر از حسین هدایتی گفت:از هدایتی به خاطر کار بزرگش ممنونم. امیدوارم بتوانم جواب محبت ها را بدهم.

مقدار قرارداد خلعتبری با عجمان مشخص شد | چه پول هایی دارند این عرب ها !

علی قربانی بازدید : 20 سه شنبه 05 شهریور 1392 نظرات (0)

 

 

mohammadreza khalatbari1 مقدار قرارداد خلعتبری با عجمان مشخص شد | چه پول هایی دارند این عرب ها !پرسپولیس: محمد رضا خلعتبری گفت:می خواهم در لیگ ایران بازی کنم و فقط هم برای پرسپولیس بازی می کنم.

وی در گفت و گوی تلفنی با برنامه ۹۰ درباره زمان عقد قراردادش با باشگاه عجمان و اینکه این قرارداد را قبل از تغییر نام لیگ امارات بسته یا پس از آن عنوان کرد:اگر یادتان باشد در برنامه ۹۰ که آمدم گفتم از امارات آمدم.من همان روز ۲۳ اردیبهشت  با عجمان قرارداد بستم.در واقع سه روز پس از اینکه لیگ ایران تمام شد با عجمان قرارداد بستم.

وی ادامه داد: برگه قراردادم هست.تاریخ قراردادم در برگه ثبت شده است و روز ۲۴ اردیبهشت قرارداد بستم.خلیج برای من خلیج فارس است و این مساله را من در امارات هم بیان کردم.

 

مهاجم فصل گذشته تیم سپاهان درباره اینکه مبلغ غرامت باشگاه عجمان چقدر است گفت:این مبلغ اول یک میلیون دلار بود ولی باشگاه عجمان پذیرفت که این مبلغ با ۸۰۰ هزار دلار و به صورت قسطی پرداخت شود.

سیدصالحی : موقعیتی نداشتم که گل بزنم

علی قربانی بازدید : 19 سه شنبه 05 شهریور 1392 نظرات (0)
  
 

mehdi%20seyed%20salehi3 سيدصالحي : موقعيتي نداشتم که گل بزنمپرسپولیس: مهدی سیدصالحی مهاجم پرسپولیس مقابل نفت تهران هم موفق به گلزنی نشد تا همچنان یک گله باقی بماند. این مهاجم هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند و این در حالی است که اکثر کارشناسان و حتی دایی توقع داشتند در خط حمله خطرناک ظاهر شود. بعد از باخت به نفت هم انتقادات ادامه داشت و به همین خاطر مقابل فولاد سیدصالحی کار سختی دارد. البته او امیدوارانه تر از سایر بازیکنان به آینده پرسپولیس نگاه می کند و معتقداست بعد از ۲ باخت دنیا به آخر نمی رسد.

به نظر می رسد بعد از باخت به نفت، پرسپولیس حال و روز خوشی ندارد …

 

بعد از باخت انتقادات زیاد می شود و مسلما همه ناراحت هستیم. اما نمی خواستم این اتفاق بیافتد. هر کاری کردیم که شرمنده نشویم ولی باز هم روز روز پرسپولیس نبود.

نوری : از ناحیه کشاله دچار مصدومیت هستم

علی قربانی بازدید : 15 سه شنبه 05 شهریور 1392 نظرات (0)

 

 

mohammad%20nouri2 نوری : از ناحیه کشاله دچار مصدومیت هستمپرسپولیس: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از ناحیه کشاله دچار مصدومیت شدیدی شده‌ام.

محمد نوری  در مورد آخرین وضعیتش اظهار داشت: متاسفانه بعد از بازی با نفت در تمرینات از ناحیه کشاله احساس درد کردم و به همین دلیل با تصمیم پزشکان فیزیوتراپی انجام دادم.

وی افزود: وضعیتم برای بازی با فولاد خوزستان اصلا مشخص نیست و فردا چهارشنبه پس از تستی که می‌شوم تکلیف نهایی‌ام مشخص خواهد شد.

 

نوری در خصوص دو بازی آینده نیز گفت:‌ما ۶ امتیاز بازی با فولاد و استقلال را می‌خواهیم و من مطمئنم چهره متفاوتی  از پرسپولیس در بازی‌های آینده خواهید دید. ما هر چه سریعتر می‌خواهیم از این وضعیت خارج شویم و انشاءالله با کمک هواداران می‌توانیم به این خواسته خود برسیم. بالاخره فولاد و استقلال حریفان رو در روی ما هستند و برد مقابل آنها کار ما را راحت‌تر می‌کند.

سلطان:حالا نوبت خلعتبری است

علی قربانی بازدید : 21 دوشنبه 04 شهریور 1392 نظرات (0)

 


رئيس کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت:‌ خيلي‌ها فقط شعار مي‌دهند اما هدايتي ثابت کرد که خليج ع ر ب ي نامي جعلي است.

 

 

 

علي پروين اظهار داشت: پس از درخواست کادر فني و با توجه به نياز مبرم محمدرضا خلعتبري ابتدا پس از هماهنگي‌هاي بين من و رويانيان يک رفيق اماراتي پيدا کرديم تا اين پول را پرداخت کند.

به گزارش فارس ، وي افزود: وقتي که روز پرداخت پول به عجماني‌ها براي رضايتنامه خلعتبري فرا رسيد ناگهان اين رفيق ما غيب شد و اصلا نفهميديم چه اتفاقي افتاد.

پروين ادامه داد: من معتقدم هر کسي قول مي‌دهد بايد مرد عمل باشد نه فقط بخواهد خودش را شيرين کند و فيلم بازي کند اما پس از اين ماجراها تصميم گرفتيم که رو به حسين هدايتي بيندازيم به همين دليل من، دايي و سردار با هدايتي صحبت کرديم که اين بنده خدا نيز باز هم در اين روزهاي فوتبال ما که همه به همديگر بدهکارند قبول کرد تا پول رضايتنامه خلعتبري را پرداخت کند.

پروين خاطرنشان کرد: من از هدايتي تشکر مي‌کنم که روي من،‌دايي و رويانيان را زمين نينداخت.او به خاطر 35 ميليون هوادار اين کار را کرد و ثابت کرد که نام جعلي خليج ع ر ب ي را قبول ندارد. او در عمل اين موضوع را ثابت کرد. هدايتي دليل اصلي پرداخت اين پول به عجمان را نام مجعول خليج ع ر ب ي بر روي ليگ اين کشور ‌دانست و گفت بايد در عمل ثابت کنيم که خليج فارس هميشه فارس است.


 

سید جلال حسینی : توجیه نمی‌کنم، نفت فوتبال ما را خراب کرد

علی قربانی بازدید : 17 دوشنبه 04 شهریور 1392 نظرات (0)

 

 

jalal%20hosseini4 سید جلال حسینی : توجيه نمي‌کنم، نفت فوتبال ما را خراب کردپرسپولیس: بعد از باخت پرسپولیس به نفت تهران انتقادها از سیدجلال حسینی و حسین ماهینی شروع شد. چرا که در صحنه گل نفت ابتدا ماهینی اشتباه کرد و بعد هم حسینی! این دو مدافع ملی‌پوش از اتفاقی که افتاد ناراحت بودند چرا که دیگر فرصتی برای جبران وجود نداشت.

ماهینی که ترجیح داد هیچ صحبتی نکند و بعد از بازی مصاحبه‌ای نکرد. اما سیدجلال مثل همیشه پاسخگو بود تا شاید با صحبت‌هایش هواداران قانع شوند.

۹۰: چرا بعد از هر باخت زمین بازی مقصر می‌شود؟

ما که دنبال بهانه نیستیم و شکست را هم گردن می‌گیریم. می‌دانیم نباید ببازیم و هواداران فقط از ما برد می‌خواهند اما این مشکلات اجازه بازی کردن به ما نمی‌دهند.

 

۹۰: واقعا پرسپولیس به خاطر زمین تختی نتوانست نتیجه بگیرد؟

تعداد صفحات : 15

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  نظرسنجی
  به نظر شما پرسپولیس در آخر فصل چه رتبه ای کسب خواهد کرد؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 148
 • کل نظرات : 6
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 44
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 93
 • باردید دیروز : 8
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 93
 • بازدید ماه : 117
 • بازدید سال : 419
 • بازدید کلی : 2,271
 • کدهای اختصاصی
  ---------------------------------------

  لینک دوستان